Abonamente business mobile

CălinM
Junior entuziast
Bună. Unde pot eu sa vad ce conțin abonamentele business și la ce preț sunt? Nu au afișat pe site și dacă vorbești cu ei îți dau abonament mare și cât mai puține resurse. La celelalte sunt publicate resursele, numai la abonamentele business nu sunt.
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
@Călin M., pentru că este vorba de abonamente de voce și date mobile flexibile și personalizate (fiecare abonament în parte poate fi personalizat), recomandarea este să contactezi un consultant Orange prin apel la 776 (apel gratuit din rețeaua Orange), 0374447766 (apel taxabil) sau prin intermediul formularului online. Mulțumim pentru înțelegere!

4 Răspunsuri 4

Razvan
#StarMember
https://www.orange.ro/antreprenori/mobil/orange-pro/ https://www.orange.ro/antreprenori/solutii/conectivitate/index.html Aici poti vedea ce contine fiecare abonament Orange Pro. Bafta! Subiectul a mai fost dezbătut si la adresa de mai jos. https://comunitate.orange.ro/questions/1994012-abonamente-corporate

Trixen_old
Cunoscător
Poate lucrurile s-au schimbat putin in ultimii 12 ani, cand am mers intr-un shop (nu mai stiu cum se numea, insa era magazinul Orange, nu prin parteneri) si am cerut explicit un abonament cu Blackberry Enterprise Services (BES, nu BIS). Asa am fost pus in legatura cu un consultant Orange, i-am explicat si am batut palma. A fost singurul furnizor care a acceptat BES pentru 4 abonamente (nimeni nu a vrut sa discute cu mine sub 50 de bucati). Lectia pe care am invatat-o: daca ai o particularitate in ceea ce cauti, mergi la ei in Shop sau de pe site cere sa fii contactat. Pentru oferte generale, sugestiile de mai sus sunt bune, insa daca stii exact ce iti trebuie sau ce vrei nu apare nicaieri, mergi la ei si solicita. La urma urmei, singurul risc este sa iti spuna NU, insa exista si o mare sansa de a rezolva 🙂

CălinM
Junior entuziast
Abonamentele Pro am găsit. Ma refer la cele Business Mobile.

DanielaH
Moderator
@Călin M., pentru că este vorba de abonamente de voce și date mobile flexibile și personalizate (fiecare abonament în parte poate fi personalizat), recomandarea este să contactezi un consultant Orange prin apel la 776 (apel gratuit din rețeaua Orange), 0374447766 (apel taxabil) sau prin intermediul formularului online. Mulțumim pentru înțelegere!