Reincarcare prepay cu plata in factura

Raluca
Junior entuziast
De la a cata luna sau factura pot incarca o cartela prepay cu plata in factura?
1 Soluţie acceptată‚

Miha_Z
#StarMember
Poti face o reincarcare PrePay de pe un abonament Orange daca au trecut 3 luni de la activarea abonamentului tau.

4 Răspunsuri 4

Miha_Z
#StarMember
Poti face o reincarcare PrePay de pe un abonament Orange daca au trecut 3 luni de la activarea abonamentului tau.

FaraUnID
Campion certificat
Poți face o reîncărcare PrePay de pe un abonament Orange dacă: - au trecut 3 luni de la activarea abonamentului tău - nu s-a atins valoarea maximă lunară în limita căreia poți face o reîncărcare PrePay. Aceasta depinde de valoarea facturilor pe care le-ai achitat în ultimele 12 luni. Pentru a afla numărul maxim de reîncărcări pe care îl poți face lunar poţi apela Serviciul Clienți, la numărul 300. Sursa https://www.orange.ro/help/cum-rencarc-o-cartel-prepay-de-pe-abonament-cu-plata-pe-factur-42

Raluca
Junior entuziast
Mulțumesc, Miha! Un raspuns clar si la obiect.

Miha_Z
#StarMember
Cu placere, Raluca! Ma bucur ca am putut sa-ti fiu de ajutor!