[Rezolvat] De ce nu pot accesa întrebările din Comunitate?

Pastilchen
Explorator
Am vrut să văd răspunsurile la o întrebare pusă pe Comunitate și.... surpriză! Nu se poate! Ce poate să fi fost? A mai întâlnit cineva situația asta?
10 Răspunsuri 10

Miha_Z
#StarMember
Este o problema cu comunitatea. Si mie mi s-a intamplat mai devreme. Si observ ca merge si mai greu. 😞

Miha_Z
#StarMember
Din cate observ s-a intamplat la amandoi in acelasi timp. Acum poti accesa intrebarea?

Razvan
#StarMember
Mai pica site-ul, probabil de la lucrări de mentenanță.

Jay
Campion certificat
Nu mi s-a întâmplat.. însă de ceva timp, în mod special cand deschid pozele imi apare mesaj de fereastra pop-up.. Si, pentru fiecare accesare apare un nou mesaj... Hmm.. si tocmai am apăsat pe afișați sa vad ce se intampla.. si-acum daca trec pe langa poza o afiseaza instant.. Daca n-am fost cuminte... a trebuit să văd eu ce se intampla.. :))

Romeo_
Senior certificat
Se lucreaza intens atat pentru a imbunatati site-ul cat si cei inscrisi ;))

Vio73
#StarMember
E cam aglomerație în general și e posibil să fi nimerit și când accesau foarte mulți useri pagina. Sau lucrări de mentenanță la site.

Ascary
Campion certificat
Aglomerație la ora două noaptea?! Nu cred.

Ciucuras
Cunoscător certificat
Ieri au fost probleme cu interentul. Site-urile s-au incarcat greu sau deloc, facebook, wtp au avut probleme cu descarcarea/vizualizarea fotografiilor. Bine ca in dimineata asta totul a revenit la normal.

Miha_Z
#StarMember
Asa e, Ascary, la acea ora eram cativa activi in comunitate. Cu siguranta faceau vreo lucrare de mentenanta.

Laura_cio
Senior
Da, ieri a fost o problema cu internetul și au fost funcționat greoi toate site-urile și toate aplicațiile care necesita internet. Desigur, exista închidere pentru mentenanța, dar și încărcătura de accesări care ne pot oferi astfel de probleme. Nu trebuie decât sa dam restart telefonului, Internetului sau sa așteptăm.