MyOrange - aplicatie web. Si voua va merge greu site-ul Orange?

Beby2323
Începător
Salut. Si voua va merge site ul Orange greu?
18 Răspunsuri 18

Jay
Campion certificat
La mine nu par sa fie probleme.. nici cu site-ul, nici cu aplicatia My Orange..

Razvan
#StarMember
Site-ul și aplicația merg foarte bine, nu am avut probleme, astăzi cu Orange, poate e o problema de congestie la tine în zona.

Vio73
#StarMember
Nu merge greu, e ok.

svetalex
Senior certificat
Și la mine pare ok. Verificați dacă nu este o problemă cu netul.

Miha_Z
#StarMember
Da, merge greu. Am accesat acum My orange si cand am vrut sa selectez al doilea abonament s-a blocat site-ul. Cand aleg intre cele 2 numere pare ca si cum imaginea se baga in bara. E ciudat, n-am mai patit asa pana acum.

Ascary
Campion certificat
La mine merge bine,problema insa e la factura,este foarte mare 🙂

Vio73
#StarMember
Se mai întâmplă!

TheSpecialist
Maestru
Am testat și eu acum My Orange, se mișcă bine, nu pare sa fie vreo problema.

Vio73
#StarMember
Probabil mici probleme la anumite categorii de abonati sau pe anumite zone.

Ascary
Campion certificat
Problema a fost raportată ieri,de atunci și-o fi revenit :))

Neaplicabil
da! merge greu si la mine. fluctuant,dar in general greu,greu! credeam ca numai la mine 🙂

Vio73
#StarMember
Am avut și eu momente zilele astea când a mers greu pe pc. Pe telefon, merge brici!

Ascary
Campion certificat
Mie mi s-au terminat resursele 🙂

Vio73
#StarMember
Cum adică, nu ai nelimitat?