S-ar putea oferi Orange tv satelit și pentru 4 televizoare?

Vio73
#StarMember
Eu am încercat și n-am reușit.
1 Soluţie acceptată‚

Razvan
#StarMember
Momentan Orange nu oferă decât maxim 3 dispozitive de decodat semnalul tv, dar în viitor ar putea sa ia în calcul posibilitatea de a mai da 1-2 receptoare în plus, ca și ceilalți.

5 Răspunsuri 5

Razvan
#StarMember
Momentan Orange nu oferă decât maxim 3 dispozitive de decodat semnalul tv, dar în viitor ar putea sa ia în calcul posibilitatea de a mai da 1-2 receptoare în plus, ca și ceilalți.

FaraUnID
Campion certificat
O solutie ce compromis ar fi ca pentru al 4-lea televizor sa legi o tableta sau un smartphone pe care ai instalata aplicatia Orange TV Go si sa faci Screen Mirroring., fie pe cablu HDMI sau Wi-Fi. Nu se va comparata calitatea semnalului cu cel de pe DTH dar imaginea este acceptabila daca ai o conexiune stabila la internet.

Ascary
Campion certificat
S-ar putea daca ar vrea și Orange 🙂 Eu chiar as avea nevoie,însă datorită limitării receptoarelor am fost nevoit să apelez și la un alt furnizor pe cartela prepay pentru inca un receptor și de la care am avut și o surpriză plăcută. Mi l-au oferit și pe al doilea total gratuit cu condiția să încarc doar unul dintre ele. Mi-ar fi plăcut că și Orange DTH să aibă modalitatea de plată prepay la acest serviciu.

Laura_cio
Senior
Ar putea oferi, ar putea sa ia in calcul asta, fiindca majoritatea apelam și la alți furnizori.

Miha_Z
#StarMember
Din pacate nu se poate, ofera maxim 3 receptoare. Dar daca vor primi mai multe sesizari poate vor creste numarul lor.