Vreau AntenaPlay pe mobil. Căt costă?

Coralia
Începător
Doresc AntenaPlay pe mobil. Cit costă?
4 Răspunsuri 4

Anonim
Neaplicabil
AntenaPlay, platforma video contra-cost a grupului Intact, împlinește cinci ani de la lansarea pe piață. O ocazie cu care se oferă acces gratuit pe platformă. Doar pentru o perioadă. Se oferă acces gratuit, timp de trei zile, la conținutul platformei online. Utilizatorii vor avea acces la producțiile trustului Intact de vineri, 29 iunie, până duminică, 1 iulie. Din câte știu, costă 10 Ron pe lună!

TheSpecialist
Maestru
Indiferent de abonamentul pe care îl alegi Antena Play este disponibila timp de 6 luni în mod gratuit pt toți abonații. Mai multe informații despre abonamentele TV disponibile găsești aici https://www.orange.ro/servicii-fixe/tv/orange-tv-go/optiuni-orange-tv-go/index.html precum și în pozele atașate.

Laura_cio
Senior
Pe telefon eu am avut atunci, la început. Dădeam 3€/ luna, dar nu de la Orange. Am trimis sms cu textul “play” la numărul 7600, am urmat pașii, am creat cont și a fost ok. Când am vrut sa renunț, am trimis sms la același număr cu “stop”.

Miha_Z
#StarMember
E buna facilitatea cu 6 luni gratuite. Daca esti multumit poti prelungi contra cost.