Unde pot vedea cât este valabilă o ofertă?

Vio73
#StarMember
Detalii despre perioada în care este valabilă o ofertă.
1 Soluţie acceptată‚

Jay
Campion certificat
Multumesc, Miha.. Eu, de cate ori m-am uitat pe Orange, pentru a vedea abonamentele sau oferta Orange Family, valabilitatea era prima pe care o vedeam.. Chiar si recent, cand m-am uitat la noile abonamente Orange Me, cu sau fara telefon, tot prima aparea.. La categoria mea de interes asa s-a nimerit...

5 Răspunsuri 5

Razvan
#StarMember
La secțiunea întrebări frecvente de la abonamente. https://www.orange.ro/abonamente/orange-me/

Jay
Campion certificat
La ofertele de abonamente Orange, primul lucru care apare in partea de jos sunt intrebarile frecvente.. inclusiv perioada de valabilitate..

Miha_Z
#StarMember
Jay, nu este o regula ca la "Intrebari frecvente" valabilitatea ofertei sa fie primul lucru specificat. Am intalnit cazuri cand informatii despre valabilitatea ofertei am gasit la mijlocul sau la finalul intrebarilor. Probabil ca daca sunt informatii mai importante le transmit la inceputul "Intrebarilor" lasand spre sfarsit detalii despre perioada de valabilitate.

Jay
Campion certificat
Multumesc, Miha.. Eu, de cate ori m-am uitat pe Orange, pentru a vedea abonamentele sau oferta Orange Family, valabilitatea era prima pe care o vedeam.. Chiar si recent, cand m-am uitat la noile abonamente Orange Me, cu sau fara telefon, tot prima aparea.. La categoria mea de interes asa s-a nimerit...

Miha_Z
#StarMember
Probabil ca in functie de abonamente, informatiile de interes pentru clienti isi modifica pozitionarea.