Aplicația Qualitest din aplicația My Orange consuma trafic de date?

Razvan
#StarMember
Testele de viteza consuma din traficul inclus în abonament/EO prepay.
1 Soluţie acceptată‚

Jay
Campion certificat
Aplicatia Qualitest consuma net insa acesta este gratuit... dupa cum este mentionat chiar inainte de a face testarea..

4 Răspunsuri 4

Vio73
#StarMember
Nu, nu consumă. Este o secțiune din My Orange destinată testării vitezelor de internet pentru dispozitivele mobile.

Jay
Campion certificat
Aplicatia Qualitest consuma net insa acesta este gratuit... dupa cum este mentionat chiar inainte de a face testarea..

Vio73
#StarMember
Nu am știut. Mulțumesc, Jay!

Romeo_
Senior certificat
Sincer nici eu n-am stiut / Ca-n aceasta aplicatie / Netu este gratuit / asta-i chiar o motivatie / Sa o folosesc mai des / Si sa tot testez viteze / N-as ramane fara net / ca sa ma intereseze 😉