Ce conținut se poate urmări prin intermediul aplicației Orange tv go?

Vio73
#StarMember
Urmăresc din când în când conținut din aplicația aceasta. Voi o faceți?
1 Soluţie acceptată‚

Razvan
#StarMember
În Orange TV Go poți urmări programele tale TV favorite oriunde în tara, prin intermediul conexiunii de date Orange/alt operator și wireless. De asemenea te poți bucura de o selecție bogata de filme gratuite și contracost începând cu 1 euro/film.

7 Răspunsuri 7

Razvan
#StarMember
În Orange TV Go poți urmări programele tale TV favorite oriunde în tara, prin intermediul conexiunii de date Orange/alt operator și wireless. De asemenea te poți bucura de o selecție bogata de filme gratuite și contracost începând cu 1 euro/film.

Ascary
Campion certificat
Să înțeleg că aplicația Orange Tv Go nu merge in străinătate?

Ascary
Campion certificat
Eu urmăresc în special programele de știri atunci când sunt plecat de acasă și câteodată programe de divertisment.

Ascary
Campion certificat
Fiindcă folosesc Orange TV Go doar pe mobil la firme nu mă uit fiindcă ecranul este un pic cam mic și îmi obosesc ochii.

Ciucuras
Cunoscător certificat
Si eu folosesc aplicatia Orange Tv Go, in general ma uit la anumite emisiuni in caz ca nu sunt casa, ori daca nu am acasa acces la tv si vreau sa urmaresc o emisiune/stire deschid aplicatia. Au un numar limitat de programe si contracost celelalte programe, ori filme gratuite/contracost. Am incercat sa ma uit in aplicatie in afara tarii si merge dar se incarca foarte greu, trebuie sa ai rabdare sa urmaresti.

Romeo_
Senior certificat
Cam mic displayul tel pt a viziona filme...obosesc repede ochii si adorm ;)))

Vio73
#StarMember
Orange tv go se poate urmări și prin intermediul unui tv smart cu android. Nu am așa ceva, dar am văzut la un prieten, și chiar se vede foarte bine la o diagonală mare.