Ce obiecte smart recomandați pentru ca o casa sa devina smarthome?

Razvan
#StarMember
Obiecte și senzori disponibili în oferta Orange, care ne-ar face viata mai ușoara de zi cu zi.
1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember
Senzor ușă, camere wi-fi, priză inteligentă, senzor fum, senzor mișcare, etc. Există o multitudine de elemente. Mă încântă ideea să iau și eu pachetul ăsta. Nu e decât 10 euro/ lună.

31 Răspunsuri 31

Vio73
#StarMember
Senzor ușă, camere wi-fi, priză inteligentă, senzor fum, senzor mișcare, etc. Există o multitudine de elemente. Mă încântă ideea să iau și eu pachetul ăsta. Nu e decât 10 euro/ lună.

Laura_cio
Senior
Pachetul Orange Smart Home la 10€/luna care conține senzorii și aplicația prin care ai control asupra casei tale atunci când ești plecat.

Vio73
#StarMember
Sunt curios dacă e eficient.

Ascary
Campion certificat
Este. Eu nu îl dețin însă am un prieten care are tot pachetul cu toți senzorii,inclusiv priză și iluminat inteligenta,plus 5 camere de supraveghere.

Miha_Z
#StarMember
Si eu as opta tot pentru acest pachet, care din spusele cunoscutilor isi merita banii.

Vio73
#StarMember
E cea mai bună alegere!

Anca07
#StarMember
Este un concept foarte bun, si oferta orange ii inglobeaza pe cei mai importanti. Pretul este foarte accesebil, iar din feedback-urile unor cunostinte care folosesc aceste senzori, chiar isi merita banii.

Ascary
Campion certificat
Tot ce este pentru siguranța casei își merită banii

Ascary
Campion certificat
Orange Smart Home chiar nu este un moft ci un must have a celor ce vor să-și țină locuință în siguranță pe bani putini.

Vio73
#StarMember
Sunt interesat direct, dar vreau să aflu mai multe detalii.

Ascary
Campion certificat
Ai senzor de fum in caz că în casă este un început de incendiu.

Ascary
Campion certificat
Ai senzor de apa in caz că ai uitat apa deschisa la baie și este pericol de inundatii

Ascary
Campion certificat
Ai senzor anti efracție în caz că cineva îți forțează ușa sau fereastra

Ascary
Campion certificat
Ai senzor de mișcare in caz că cineva pătrunde în casa ta neautorizat