Abonament liber de contract

Laura_cio
Senior
Ați auzit despre vreun abonament liber de perioada contractuala?
1 Soluţie acceptată‚

Razvan
#StarMember
Deocamdată, doar Telekom ofera abonament liber fără perioada contractuala. La Orange, prin programul Orange Young, poți configura online un abonament pe o durata de minim 30 de zile.

8 Răspunsuri 8

Vio73
#StarMember
Nu cred că există așa ceva la Orange. Sunt abonamente cu perioade contractuale scurte, dar nu fără perioadă contractuală. Abonamentele Orange Me Start au perioadă contractuală doar o lună, dar dacă se dorește bonusul de 30, 50, 80 GB, trebuie încheiate pe 1 sau 2 ani.

Ascary
Campion certificat
Daca ai vrea sa detaliezi întrebarea ta. Te referi la un abonament in afara perioadei contractuale sau la ce?

Vio73
#StarMember
Cred că se referă la abonament fără telefon și fără perioadă contractuală. Ăla care este ieșit din perioada contractuals, dacă-l prelungește, va căpăta o nouă perioadă.

Laura_cio
Senior
Da, ma refer la un abonament fără perioada contractuala.

Ascary
Campion certificat
Da,eu nu am înțeles prea bine astfel încât să încerc să formulez un răspuns,de aceea am cerut lămuriri suplimentare

Razvan
#StarMember
Deocamdată, doar Telekom ofera abonament liber fără perioada contractuala. La Orange, prin programul Orange Young, poți configura online un abonament pe o durata de minim 30 de zile.

Ascary
Campion certificat
Nu,nu există deocamdată la Orange abonament fara perioada contractuala definită.

Miha_Z
#StarMember
Ar fi fost bune si la Orange aceste tipuri de abonamente, mai ales pentru utilizatorii de PrePay pentru a vedea cum este la abonament, fara sa mai aiba grija reincarcarii.