Folosiți kit-ul extracanale de la Orange tv satelit?

Vio73
#StarMember
Eu unul nu-l folosesc, dar am o altă antenă motorizată pe care o mai pot pune pe acei sateliți. Eram curios dacă sunt colege/colegi care folosesc acest produs și ce părere are despre el. Mulțumesc!
1 Soluţie acceptată‚

Razvan
#StarMember
Nu folosesc acest kit, deoarece sunt abonat la servicii fixe prin fibra optica și la tara și la oraș, însă este util celor care doresc sa recepționeze canale TV de pe mai mulți sateliți și atunci schimba mult mai ușor poziția antenei, la E sau V pentru creșterea semnalului și a calității pe frecvențele de interes.

2 Răspunsuri 2

Razvan
#StarMember
Nu folosesc acest kit, deoarece sunt abonat la servicii fixe prin fibra optica și la tara și la oraș, însă este util celor care doresc sa recepționeze canale TV de pe mai mulți sateliți și atunci schimba mult mai ușor poziția antenei, la E sau V pentru creșterea semnalului și a calității pe frecvențele de interes.

Ascary
Campion certificat
E o facilitate pentru pasionații de televiziune prin satelit . Eu am folosit un astfel de kit mai mult iarna când activitatea zilnica e mai putina și mai mult timp pentru zaping.