V-ați dori un card de credit Orange Money?

Ascary
Campion certificat
Carduri Orange Money
1 Soluţie acceptată‚

Razvan
#StarMember
Dacă are costuri zero și poți plăti în rate cumpărăturile la magazinele partenere, ma gândesc sa aplic la aceasta soluție de creditare și as înlocui actualul card de credit.

8 Răspunsuri 8

Laura_cio
Senior
Mi-as dori un astfel de card de credit care sa semene cu cardul de cumpărături oferit de bănci: sa pot plăti in rate, 0%dobanda.

TheSpecialist
Maestru
Da, mi-aș dori, tocmai de asta întrebam zilele trecute pe când o licență de banking pt Orange Money - au nevoie de asa ceva pt a putea oferi creditare.

Razvan
#StarMember
Dacă are costuri zero și poți plăti în rate cumpărăturile la magazinele partenere, ma gândesc sa aplic la aceasta soluție de creditare și as înlocui actualul card de credit.

Vio73
#StarMember
Mi-aș dori, dar cu servicii complete. Adică ceva asemănător cardurilor de credit de la bănci.

Ascary
Campion certificat
Din păcate Orange Money nu este o banca,dar înafara de cardul de credit sau împrumuturi oferă cam aceleași facilități că o banca.

Ascary
Campion certificat
Plus că în Orange Money nu îți poate bloca nimeni cardul daca ai datorii la stat.

Jay
Campion certificat
Cine nu si-ar dori un card fara comisioane :D?!... Eventual cu o dobanda decenta, sa nu fie chiar ca in cazul bancilor, unde DAE este lejer peste 20%...

Vio73
#StarMember
Da, dar să ai posibilitatea să cumperi în rate, fără dobândă.