Care sunt nivelurile pentru membrii comunitatii?

Ascary
Campion certificat
Care sunt nivelurile pentru membrii comunitatii?
1 Soluţie acceptată‚

MihaelaC
Community Manager

LATER EDIT: Poți vedea nivelul tău accesând profilul tău, acesta fiind menționat chiar sub username. Nivelurile sunt: Vizitator, Începător, Junior, Junior Entuziast, Explorator, Explorator entuziast, Cunoscător, Cunoscător certificat, Senior, Senior Certificat, Maestru, Maestru Certificat, Specialist, Specialist certificat, Campion, Campion certificat și #StarMember.

30 Răspunsuri 30

MihaelaC
Community Manager

LATER EDIT: Poți vedea nivelul tău accesând profilul tău, acesta fiind menționat chiar sub username. Nivelurile sunt: Vizitator, Începător, Junior, Junior Entuziast, Explorator, Explorator entuziast, Cunoscător, Cunoscător certificat, Senior, Senior Certificat, Maestru, Maestru Certificat, Specialist, Specialist certificat, Campion, Campion certificat și #StarMember.

Vio73
#StarMember
Super! A explicat foarte bine Mihaela, dar ele sunt descrise foarte bine în Comunitate.

MihaelaC
Community Manager

Mulțumesc, Vio73. Așa este, aici regăsiți mai multe informații despre niveluri și celelalte beneficii.

Vio73
#StarMember
Mulțumim frumos!

Florin_D
Cunoscător certificat
Se pare ca am ajuns si eu la nivelul doi, nu stiu exact cum, dar Multumesc!. Acum sa vad daca voi reusi sa merg mai departe 😉

Romeo_
Senior certificat
Incurcata treaba cu puncte si niveluri.Desi am citit cum e mi se cam invarte capul :)))

Vio73
#StarMember
De ce? E foarte simplu: răspunzi, pui întrebări și totul vine de la sine.

Romeo_
Senior certificat
Vio,spuneam acest lucru pentru ca(vezi poze),prima poza desi au acelasi nr de puncte au nivel diferit...apoi a doua poza este incepator cu nr de puncte mai mare decat novice.Corect ar fi(desi am citit nivelurile)sa fie in ordinea nr de puncte si nivelurile.Nu?(imi dau si eu cu parerea)

Vio73
#StarMember
Nu, e vorba și de niveluri.

Alex_G_
Cunoscător
Mi-am văzut și eu numele in una dintre fotografii. Din câte am citit eu, nivelul se da in funcție de numărul de zile pe care îl ai in comunitate, nu are treaba neaparat cu punctele. Cel puțin pentru a trece la nivelul urmator după începător, adică la novice, trebuie sa ai 15 zile in comunitate, chiar dacă ai mai putine puncte ca un începător. In ceea ce privește acumularea punctelor contează cât de mult timp îți dedici comunității și cât te implici in împărtășirea părerilor, a experiențelor proprii.

Alex_G_
Cunoscător
Mulțumim mult, Mihaela C pentru aceste detalii. Este important sa stim in funcție de ce criterii sunt acordate toate aceste lucruri.

Romeo_
Senior certificat
Am citit solutia si am corectat.Multumesc Ascary.Scuze

Ascary
Campion certificat
Daca citeai Soluția la acest răspuns vedeai toate nivelurile :) Nivelurile sunt: Începător, Novice, Explorator, Cunoscător, Priceput, Avansat, Specialist, Expert.

Vio73
#StarMember
Mulțumim pentru precizări! Deocamdată suntem în partea de jos!